خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش معتبرترین و بزرگترین شرکت تولیدکننده ساندویچ پنل

نمایش ویدیو درباره خدمات پس از فروش

شرکت صنعتی پانل بارون به عنوان بزرگترین شرکت تولیدکننده انواع ساندویچ پانل های دیوار، سقف، کلین روم و سردخانه پس از خرید انواع محصولات دارای پشتیبانی ویژه و 24 ساعته برای کاربران خود است. همچنین شما عزیزان می توانید در صورت رضایت از محصول یا سوالاتی در خصوص آن به صورت 24 ساعته با کارشناسان ما در ارتباط باشید و به صورت مشاوره رایگان، خدمات متنوعی را دریافت کنید.

  • شماره تماس برای پشتیبانی محصولات: 09150020620
  • تلفن گویا: 09150020620
خدمات پس از فروش شرکت پانل بارون

خدمات پس از فروش پانل بارون شامل مجموعه خدماتی است که پس از خرید کالاها، به مشتریان عزیز ارائه می شود. این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

تعمیرات و خدمات فنی

مشتریان عزیزی که به خرید انواع پانل میپردازند، مادام العمر می توانند از خدمات تعمیرات تخصصی و فنی ما استفاده کنند. همچنین تیم پانل بارون به صورت سالانه اقدام به چکاپ محصولات خود می کند.

مشاوره محصولات

در برخی موارد، مشتریان نیاز به مشاوره درباره محصولات دارند. در این موارد، پانل بارون به جهت استفاده از محصولات و مشکلات جزئی که دارند مشاوره میدهند.

گارانتی محصولات

یکی دیگر از خدمات پس از فروش پانل بارون می توان به گارانتی محصولات براساس استاندارد های بین المللی و ملی اشاره کرد که تمامی محصولات تا 5 سال دارای گارانتی تعویض و تعمیر دارند.

وارانتی محصولات

وارانتی شامل خدمات تضمین قطعات است که شما عزیزان به محض اتمام دوره گارانتی محصول خود می توانید از این خدمت استفاده کنید و در ازای هزینه، قطعه اصلی محصول را از ما دریافت کنید.

خطوط خودکار پاسخگویی به مشتریان

خطوط ارتباطی گویا که می توانند به صورت بر خط به سوالات متداولی که مردم در خصوص کالاها و نحوه استفاده از آن دارند پاسخ بدهند. شما عزیزان می توانید با شماره 09150020620 به صورت خودکار، پاسخ به سوال خود را دریافت کنید.

سیستم سنجش رضایت مشتریان

شما عزیزان می توانید با ورود به سامانه سیستم سنجش رضایت مشتریان، در خصوص محصول انتخابی خود امتیاز دهی کنید و ما را در زمینه انتقادات، پیشنهادات و … بهره مند سازید.

سوالات متداول

پانل بارون تولیدکننده ساندویچ پانل و عرضه کننده آن است در تمامی شهرهای ایران. خدمات پس از فروش محصولات شرکت به صورت کامل در قراردادهای شرکت آمده است.