قیمت ساندویچ پانل

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل چقدر است؟ لیست قیمت به روز ساندویچ پانل را استعلام (09150020620) بگیرید. 

شروع قیمت ساندویچ پانل هر متر مربع از ؟ هزار تومان بسته به زمان ثبت سفارش و پرداخت هزینه متفاوت است. شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت دقیق و نحوه خرید انواع پنل های ساندویچی با مشاوران و کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

راه های کاهش هزینه خرید ساندویچ پانل

 1. از تولید کننده خرید کنید.
 2. متراژهای بالا خریداری کنید
 3. ضخامت های کمتر سفارش بدهید.
قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل چقدر است
قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل چقدر است؟

قیمت ساندویچ پانل سقفی

عرضضخامتجنس ورقفوم عایق

نوع پانل

1004آلوزینکپلی یورتانقیمت پانل سقفی
1004گالوانیزهپلی یورتان

قیمت پانل سقفی

1006آلوزینکپلی یورتان

قیمت پانل سقفی

1006گالوانیزهپلی یورتان

قیمت پانل سقفی

1007آلوزینکپلی یورتان

قیمت پانل سقفی

1008آلوزینکپلی یورتان

قیمت پانل سقفی

1008گالوانیزهپلی یورتان

قیمت پانل سقفی

10010آلوزینکپلی یورتان

قیمت پانل سقفی

10010گالوانیزهپلی یورتان

قیمت پانل سقفی

10012.5آلوزینکپلی یورتان

قیمت پانل سقفی

10015آلوزینکپلی یورتانقیمت پانل سقفی

قیمت ساندویچ پانل دیواری

عرضضخامتجنس ورقفوم عایق

نوع پانل

1165آلوزینکپلی یورتان

 قیمت پانل دیواری

1166آلوزینکپلی یورتان

 قیمت پانل دیواری

1167آلوزینکپلی یورتان

 قیمت پانل دیواری

1168آلوزینکپلی یورتان

 قیمت پانل دیواری

11610آلوزینکپلی یورتان

 قیمت پانل دیواری

11612.5آلوزینکپلی یورتان

 قیمت پانل دیواری

1165گالوانیزهپلی یورتان

 قیمت پانل دیواری

1166گالوانیزهپلی یورتان

 قیمت پانل دیواری

1168گالوانیزهپلی یورتان

 قیمت پانل دیواری

11610گالوانیزهپلی یورتان

 قیمت پانل دیواری

11612.5گالوانیزهپلی یورتان

 قیمت پانل دیواری

قیمت ساندویچ پانل سردخانه

نوع پانل

فوم عایقجنس ورقضخامتعرض

قیمت پانل سردخانه

پلی یورتانآلوزینک8100

قیمت پانل سردخانه

پلی یورتانگالوانیزه8100

قیمت پانل سردخانه

پلی یورتانآلوزینک10100

قیمت پانل سردخانه

پلی یورتانگالوانیزه10100

قیمت پانل سردخانه

پلی یورتانآلوزینک12100

قیمت پانل سردخانه

پلی یورتانگالوانیزه12100

قیمت پانل سردخانه

پلی یورتانآلوزینک15100

قیمت پانل سردخانه

پلی یورتانگالوانیزه15100

قیمت پانل سردخانه

پلی یورتانآلوزینک22100

قیمت پانل سردخانه

پلی یورتانگالوانیزه22100

قیمت ساندویچ پانل کلین روم

نوع پانل

فوم عایقجنس ورقضخامتعرض

قیمت پانل کلین روم

پلی یورتانآلوزینک4100

قیمت پانل کلین روم

پلی یورتانگالوانیزه4100

قیمت پانل کلین روم

پلی یورتانآلوزینک5100

قیمت پانل کلین روم

پلی یورتانگالوانیزه5100

قیمت پانل کلین روم

پلی یورتانآلوزینک6100

قیمت پانل کلین روم

پلی یورتانگالوانیزه6100

قیمت پانل کلین روم

پلی یورتانآلوزینک8100

قیمت پانل کلین روم

پلی یورتانگالوانیزه8100

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سازه ای ۳ لایه (یک لایه میانی عایق و ۲ لایه زیر و رو ورق) با مقاومت بسیار بالا بهترین متریالی است که می توان از آن در ساخت انواع سازه ها و ساختمان ها استفاده کرد. پانل بارون تولید کننده با کیفیت ترین و مقاوم ترین انواع ساندویچ پانل (Sandwich Panels) است. ساندویچ پانل کامپوزیتی سه لایه یکی از بهترین، اقتصادی ترین و مناسب ترین مصالح مدرن برای پوشش انواع دیوار و سقف هست. پانل بارون با سال ها تجربه (از سال ۱۳۹۸) و دارای گواهینامه های استاندارد بین المللی و جوایز مختلف از صنعت ساختمان است. پانل بارون با داشتن خط تولید پیوسته و غیر پیوسته بهترین تولید کننده پانل ساندویچی در ایران است.

ساندویچ پانل یا پنل ساندویچی بهترین پوشش برای سقف و دیوار سازه ها، ساختمان ها، کارخانه ها و … است. کیفیت ساخت ساندویچ پانل ساختمانی تاثیر زیادی در استحکام و زیبایی سازه دارد. این محصول به خاطر ریزه کاری هایی که در ساخت دارد یک پوشش باکیفیت و مقاوم برای سازه شما خواهد بود.

سازه های ساندویچ پنلی ۳۰ برابر، سبک تر از سازه های آجری است! هرچی خوبان دارند، ساندویچ پانل یکجا دارد! سازه پیش ساخته، به صرفه و مقاوم در برابر شرایط محیطی مختلف برای ساخت سازه های بسیار سبک اما مقاوم است. عایق حرارتی بالا، عایق صوتی، عدم خورندگی و افزایش مقاومت در برابر ضربه، تنها چند ویژگی از ساندویچ پانل است. تنها متریال ساختمانی به صرفه و مقاوم این روزها ساندویچ پانل است! این متریال ۲۰ تا ۳۰ سال عمر می کند!

سفارش و خرید ساندویچ پانل

هنگام خرید ساندویچ پانل به عواملی همچون جنس فوم، متریال به کار رفته در آن، میزان ورق مصرفی در تولید و … دقت کنید، تا خریدی امن و مطئن داشته باشید. این سازه یک محصول نوین ۳ لایه است که تولید آن نیازمند تجهیزات به روز ، ماشین آلات، نیروی متخصص، آزمایشگاه ها و … است. پانل ساندویچی کمتر از یک دهه است که در زمره تولیدات داخلی قرار گرفته‌اند و مهم است که حتما در تولید آن‌ها استانداردهای بین المللی و متدهای روز به کار گرفته شده باشد. همچنین باید برگه مربوط به آزمایشات تست مقاومت، نفوذ ناپذیری، و ضد حریق بودن آن‌ها را از تولید کننده دریافت کنید. برای خرید ساندویچ پانل از کارخانه پانل بارون با قیمت درب کارخانه و مستقیم (خرید ساندویچ پانل بدون واسطه) همین حالا تماس بگیرید.

ساندویچ پانل آماده به تحویل و ارسال فوری هم داریم. شما می توانید برای متراژ های پایین را به نمایندگان فروش ما در سراسر کشور مراجعه کنید. اگر نیاز به متراژهای بالا دارید می توانید با واحد فروش پانل بارون تماس بگیرید. زمان تحویل سفارش ساندویچ پانل ها معمولا به چه شکل است؟ زمان تحویل بسته به حجم سفارش است. لطفا برای اطلاعات دقیق در مورد قیمت ساندویچ پانل بارون و موارد فنی با شماره ۰۹۱۵۰۰۲۰۶۲۰ تماس بگیرید.

کارخانه صنعتی پانل بارون به عنوان بزرگترین کارخانه تولید کننده انواع ساندویچ پانل در کشور توانسته است سالانه بالغ بر میلیون ها متر مربع پانل ساندویچی (پانل های دیواری، سقفی، ساندویچ پانل کلین روم و سردخانه) را در کارخانه پانل بارون، طراحی و تولید می کند.

تاریخچه ساندویچ پنل

در سال ۱۹۳۰ ایده اولیه ساندویچ پانل مطرح شد و در سال ۱۹۳۴ آقای Edward G. Budd نمونه اولیه پنل ساندویچی را اختراع کرد. سال ۱۹۷۰ پنل های کامپوزیتی مورد توجه جامعه معماران قرار گرفت و سرانجام در سال ۱۹۳۷ اولین خانه با دیوار و سقف های پنل ساندویچی ساخته شد. در واقع اوایل قرن ۲۰ میلادی زمان خلق و استفاده از ساندویچ پنل بود.

مشخصات فنی ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یا پانل های کامپوزیت بر حسب نیاز پروژه و سفارش در ضخامت ۲ تا ۲۵ سانتی متر تولید می شود. ساندویچ پنل دیواری معمولا در ضخامت ۴ تا ۱۵ سانتی متر وجود دارد. همچنین ساندویچ پنل سقفی بیشتر اوقات در ضخامت ۳ تا ۱۰ سانتی متر تولید می شود. ساندویچ پنل اتاق تمیز در ضخامت ۳ تا ۲۰ سانتی متر وجود دارد. پنل ساندویچی سردخانه ضخامت ۵ تا ۳۵ سانتی متر موجود است.

ضخامت پانل ها براساس عایق PUR/PIR از ۴ تا ۲۰ سانتی متر، پشم معدنی ۵ تا ۱۵ سانتی متر و برای عایق EPS از ۴ تا ۱۵ سانتی متر است. یکی از معیار های ضخامت، ورق محافظ عایق است که با توجه به شرایط محیطی متغیر است. ضخامت ورق های محافظ از ۰.۳ تا ۰.۷ میلی متر متغیر است. عرض پانل های دیواری ۱۱۶ سانتی متر و عرض ساندویچ پانل های سقفی ۱۰۷ سانتی متر است. طول آن با توجه به سفارش از ۲ متر تا ۱۳.۶ متر تولید می شود.

ساندویچ پانل در ۱۲ طیف رنگی مختلف از جمله سیاه، سفید، آبی، قرمز، نقره ای، طوسی، کرم، سبز، یشمی، زرد، بنفش تولید می شود. نوع فوم عایق (PIR ،PUR (B2 است و به طول ۲ تا ۱۳ متر تولید می شود. این محصول نوین با توجه به جنس هسته عایق، پوشش ورق و کاربردی تقسیم بندی می شود. ۲ نوع اصلی آن دیواری و سقفی است. تفاوت این ۲ پانل کامپوزیتی در ضخامت و فرم ورق است.

ابعاد ساندویچ پانل

در نظر گرفتن ابعاد ساندویچ پانل در استاندارد بودن آن نقش دارد. استفاده از سازه‌هایی با ابعاد نامناسب سبب ایجاد دشواری در هنگام نصب می‌شود. ابعاد پانل دیواری: عرض آن ثابت و معمولاً بین ۱ تا ۱.۰۳ متر متغیر بوده اما طول آن به درخواست مشتری تغییر می‌کند. به‌طور کلی طول بین ۲ تا ۱۰ متر برای سازه شما مناسب است. پانل سقفی: ضخامت این پانل بین ۴ تا ۱۰ سانتی‌متر، طول آن ۱۴ متر و عرض مفید ۱.۰۸ متر می‌باشد. پانل سردخانه: این پانل‌ها از فوم پلی اورتان ساخته شده است و با ضخامت ۸ الی ۱۰ سانتی‌متر، عرض ۱۰۸ سانتی‌متر تولید می‌شوند.

استاندارد ساندویچ پانل

به این نکته توجه کنید که استاندارد ساندویچ پانل باید نشانه‌های زیر را داشته باشد: ۱- توانایی تحمل بار این بار شامل وزن خود پانل، وزن آب باران و برف و فشار وارد شده در هنگام نصب است که پنل باید بتواند این بارها را تحمل کند. ۲- ایزولاسیون گرمایی این فرایند یکی از عوامل مهم در مبحث رعایت استاندارد پانل‌ها به شمار می‌رود. پانل استاندارد باید توانایی جلوگیری از اتلاف انرژی را داشته باشد. ۳- آکوستیک بودن سازه عایق بودن صدا در ساندویچ پانل بسیار اهمیت دارد و عایق پانل باید از ورود صدا به داخل سازه جلوگیری کند. ۴- مقاومت در برابر باد و باران ورق‌های به‌کار رفته باید مرغوب باشند. نکته مهمی که در مورد ورق‌ها باید به آن توجه کنید این است که علاوه بر خاصیت انعطافی که دارند در برابر باد و باران نباید تغییر شکل دهند.

وزن ساندوچ پانل

همان‌طور که می‌دانید به علت به کار رفتن مواد سبک در هسته پانل‌ها وزن آنها به شدت کاهش پیدا می‌کند. به طور کلی وزن هر متر مربع پانل ۸ تا ۱۰ کیلوگرم بر متر مربع است. وزن این سازه نسبت به سازه‌هایی قدیمی مانند آجر ۵۰ برابر کمتر است. به‌طور مثال وزن ساندویچ پانل ۴ سانتی‌متری در نوع دیواری با عرض ۹۳ سانتی‌متر ۹۷۵۰ گرم بوده و وزن پنل سقفی ۴ سانتی‌متری با عرض ۱ متر ۱۱۳۹۰ گرم است.

پرسش های قیمت ساندویچ پانل

قیمت روز ساندویچ پانل چقدر است؟

فاکتور فروش ساندویچ پانل از پانل بارون
فاکتور رسمی فروش ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. برای اطلاع دقیق از قیمت انواع پانل ها و دریافت پیش فاکتور با شماره های کارخانه (۰۹۱۵۰۰۲۰۶۲۰) تماس بگیرید. قیمت ساندویچ پانل در مکان های مختلف و در زمان های مختلف متفاوت است.

قیمت ساندویچ پانل صوتی

قیمت ساندویچ پانل به جنس و پوشش آن و ضخامت مورد استفاده در هر پروژه تعیین می‌شود.

 • ساندویچ پانل فلزی با ضخامت 4 cm حدود 290 هزار تومان در متر مربع است.
 • ساندویچ پانل پلی اورتان با ضخامت 4cm حدود 240 هزار تومان در متر مربع است.
 • ساندویچ پانل صوتی با ضخامت 5cm حدود 310 هزار تومان در متر مربع است.

دقت کنید که قیمت ها کاملا تخمینی و حداقلی هست و برای استعلام قیمت دقیق و متراژ سفارش لطفا با شماره های مشاوره فروش کارخانه تماس بگیرید.

فاکتور قیمت ساندویچ پانل

لیست قیمت ساندویچ پانل متر مربع را براساس سفارش می توانید استعلام بگیرید. همچنین (قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری + قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل سقفی)

💎عوامل موثر بر قیمت نوع کاربری ساندویچ پانل، ابعاد ساندویچ پانل، قیمت متریال (ورق فولادی و فوم عایق میانی)، نوع سازه، منطقه موردنظر برای نصب پانل
⭐کاربری انواع ساندویچ پانلساندویچ پانل دیواری، سقفی، کلین روم و سردخانه
📌ضخامت ساندویچ پانل ها3 سانتی متر، 4 سانتی متر، 5 سانتی متر و 10 سانتی متر
✔جنس ورق فولادی و تاثیر آن بر قیمتگالوانیزه، آلوزینک، استیل و آلومینیوم
❌جنس فوم عایق میانی و تاثیر آن بر قیمتفوم پلی یورتان، فوم پلی استایرن، فوم پشم سنگ، پشم شیشه و XPS

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل چگونه محاسبه می شود؟

کاربرد گسترده ساندویچ پانل در زمینه‌های مختلف همچون ساخت‌وسازهای مسکونی یا صنعتی باعث شده است که انواع آن در متریال‌های مختلفی در بازار عرضه شوند. به همین علت، قیمت ساندویچ پانل بر اساس مترمربع محاسبه می‌شود. البته باید توجه داشته باشید که هر قیمت هر متر ساندویچ پانل با توجه به ساختار فنی متفاوتی که دارند؛ مختلف است. شما می‌توانید قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل را با در نظر گرفتن موارد زیر محاسبه کرده و بر اساس لیست قیمت ساندویچ پانل متر مربع، سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت ساندویچ پانل
قیمت ساندویچ پانل ارزان
 1. نوع سازه
 2. کاربری سازه
 3. نوع ساندویچ پانل
 4. منطقه مورد نظر برای نصب پانل

قیمت ساندویچ پانل ارزان

اگر برای ساخت سازه محدودیت بودجه دارید، نیاز است که از ساندویچ پانل ارزان برای ساخت و ساز استفاده کنید. عواملی که در کاهش هزینه پانل تاثیر دارد، متریال لایه داخلی و بیرونی است. به عنوان مثال استفاده از آلومینیوم در ورق های پانل، هزینه ها را به شدت کاهش می دهد. اما علاوه بر این، موارد زیادی مانند کاهش متراژ ساندویچ پانل، بکارگیری فوم های کم هزینه و… در قیمت ساندویچ پانل ارزان و اقتصادی تاثیر گذار هستند.

قیمت ساندویچ پانل ۳ سانتی چقدر است؟

قیمت ساندویچ پانل ۳ سانتی بسته به حجم سفارش، نوع فوم عایق و … مشخص می شود. بنابراین عوامل متعددی بر روی قیمت پانل ساندویچی تاثیر مستقیم دارند. به همین خاطر نیاز است، برای اطلاع دقیق و سفارش انواع ساندویچ پانل با شماره های فروش پانل بارون تماس بگیرید و پیش فاکتور دریافت کنید. برای سفارش و خرید ساندویچ پانل و مشاهده مشخصات فنی کامل در مورد انواع پانل ها به صفحه اصلی سایت بروید.

قیمت ساندویچ پانل 4 سانتی چقدر است؟

قیمت ساندویچ پانل 4 سانتی‌متری
قیمت ساندویچ پانل 4 سانتی چقدر است؟

از مهم‌ترین عواملی که بر قیمت ساندویچ پنل سقفی و دیواری اثر می‌گذارد؛ ضخامت آن است. ساندویچ پانل‌ها از چندین لایه با جنس‌های مختلف تشکیل شده‌اند، به همین خاطر قیمت پانل ساندویچی سقفی و قیمت پانل دیواری با یکدیگر فرق دارد. هر چه جنس ساندویچ پانل ها بهتر باشد، ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی قیمت بیشتری دارد. قیمت ساندویچ پانل 4 سانتی، با توجه به نوع ورق آن و فوم میانی که مورد استفاده قرار می‌گیرد متغیر است. قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در دو نوع دیواری و سقفی تولید می‌شود و در کنار اینکه کاربردهای زیادی ارائه می‌دهد، قیمت آن در لیست قیمت ساندویچ پانل ارزان قرار می‌گیرد.

قیمت ساندویچ پانل سقفی چقدر است؟

انواع پانل سقفی با توجه به نوعی که دارند، برای ساخت سقف سازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای اطلاع از قیمت روز ساندویچ پانل سقفی بایستی با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید. برای خرید ساندویچ پانل سقفی بایستی فاکتورهای زیادی مانند، نوع پانل، نوع عایق، ضخامت و ابعاد پانل‌ها در نظر گرفت. از همین رو، پیش از خرید ورق ساندویچ پانل سقفی به مشخصات مورد‌ نظر دقت نمایید.

قیمت ساندویچ پانل دیواری چقدر است؟

نحوه محاسبه قیمت ساندویچ پانل دیواری بدین صورت است که ابتدا بایستی متراژ انواع پانل دیواری را در نظر گرفت. سپس با توجه به متراژ، قیمت پانل دیواری را محاسبه کرد. متراژ پانل ها، یکی از مهمترین عوامل برای تعیین قیمت روز پنل‌های ساندویچی هستند. شما می‌توانید برای خرید ساندویچ پانل دیواری و دریافت مشاوره خرید ساندویچ پانل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت ساندویچ پانل دیواری 5 سانتی چقدر است؟

ساندویچ پانل 5 سانتی، ساختاری سبک دارد. این نوع ساندویچ پانل از طرفین به دو لایه محدود شده و در میان از یک لایه عایق برخوردار است. قیمت ساندویچ پانل 5 سانتی با توجه به کاربری که ارائه می‌دهند و نوع مواد استفاده شده در آنها متغیر است. هر چه متریال به کار رفته در پانل ها مرغوب تر باشد، ساندویچ پانل دیواری قیمت بیشتری دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی 5 سانتی تماس بگیرید.

09150020520

قیمت ساندویچ پانل 10 سانتی چقدر است؟

قیمت ساندویچ پانل 10 سانتی
قیمت ساندویچ پانل 10 سانتی چقدر است؟

از پرمصرف‌ترین ساندویچ پانل‌ها، می‌توان به انواع آن در ضخامت 10 سانتی اشاره کرد که به عنوان عایقی مناسب در برابر رطوبت و آتش به شمار می‌روند. ساندویچ پانل 10 سانتی به علت ضخامت بالا، در مناطق بسیار گرم و بسیار سرد استفاده می‌شود؛ چرا که این نوع از ساندویچ پانل‌ها، تبادل دما بین سازه و محیط را کاهش می‌دهند و انرژی کمتری برای تنظیم کردن دما در سازه نیاز است. قیمت ساندویچ پانل 10 سانتی در انواع مختلف بر اساس ورق‌های دولایه و نوع فوم میانی آن تعیین می‌شود؛ به طور مثال قیمت ساندویچ پانل 10 سانتی آلومینیوم نسبت به دیگر نمونه‌های آن بیش‌تر است. برای اطلاع از قیمت انواع ساندویچ پانل 10 سانتی کافی است با شرکت تماس بگیرید و از کارشناسان مربوطه فروش ساندویچ پانل قیمت دقیق را جویا شوید.

قیمت ساندویچ پانل سردخانه چقدر است؟

ساندویچ پانل سردخانه‌ اغلب در ساخت فضاهایی برای نگهداری مواد غذایی به کار می‌روند و در انواع مختلفی با دماهای متغیر تولید می‌شوند. جنس و موادی که این ساندویچ پانل‌ها را تشکیل می‌دهند؛ بر قیمت پانل سردخانه تأثیر می‌گذارند و حتی کاربری آن را نیز تغییر می‌دهند. قیمت ساندویچ پانل سردخانه به ویژگی‌های آن همچون مقاومت بالای آن در برابر حرارت و صوت و تنوع آن در طرح و رنگ وابسته است.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل سردخانه

قیمت هر مترمربع ساندویچ پانل سردخانه، با توجه به کاربری که دارد؛ متفاوت است. از طرفی نوع ورق لایه‌های بیرونی و فوم‌های میانی که به عنوان عایق استفاده می‌شوند؛ قیمت پنل سردخانه‌ای را تغییر می‌دهند. شما می‌توانید برای دریافت لیست قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل سردخانه‌ای، با شماره‌های مربوط به بخش خرید و راهنمایی کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

قیمت ورق ساندویچ پانل چقدر است؟

قیمت ورق ساندویچ پانل

ساندویچ پانل‌ها با توجه به ورقی که در آنها استفاده می‌شود؛ قیمت‌های متنوعی دارند. قیمت ورق ساندویچ پانل نیز با توجه به ویژگی‌ها و کیفیتی که دارد؛ تعیین می‌شود. به طور کلی ورق‌های پوششی ساندویچ پانل در سه دسته گالوانیزه، آلومینیوم و آلوزینک تقسیم‌بندی می‌شوند. در بین آنها ورق‌های آلوزینک طرفداران بیشتری دارد و به همین علت از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.

قیمت ساندویچ پانل یکرو ورق

ساندویچ پانل های یک رو ورق دارای قیمت کمتری نسبت به ساندویچ پانل های دو رو ورق دارند، زیرا در لایه داخلی آن می توان از متریال های سبک تر و ارزان تر استفاده کرد.

قیمت ساندویچ پانل پشم سنگ چقدر است؟

از انواع مختلف فوم تزریقی که به وسط ساندویچ پانل تزریق می‌شود؛ می‌توان به پشم سنگ اشاره کرد که ضد حریقی قدرتمند به شمار می‌آید. قیمت ساندویچ پانل پشم سنگ با توجه به متریالی که در نظر دارید؛ تعیین می‌شود که برای اطلاع از آن تنها کافی است با شرکت پانل بارون تماس حاصل کنید.

قیمت ساندویچ پانل پلی یورتان چقدر است؟

ساندویچ پانل پلی یورتان در دو نوع کند سوز و نسوز تولید می‌شود و مقاومت بالایی در برابر آتش دارد. به علت تزریق یکپارچه این فوم به انواع ساندویچ پانل، تمامی نقاط از آن پر می‌شوند و انتقال انرژی را به حداقل می‌رسانند. قیمت ساندویچ پانل پلی یورتان با توجه به مزایای بسیاری که دار؛ بیشتر از ساندویچ پانل‌هایی با فوم‌های دیگر برآورد می‌شود.

قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن چقدر است؟

قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن

ساندویچ‌ پانل‌ پلی استایرن با توجه به ترکیب و موادی که از آنها تشکیل شده‌اند؛ از قیمت کمتری برخوردار هستند. این نوع ساندویچ پانل در انواع مختلف دیواری و سقفی تولید می‌شوند و مقاومت بالایی در میان انواع پانل‌های موجود در بازار دارند. قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن با توجه به اینکه عایق مناسبی برای حرارت ندارند و عملکرد ضعیف‌تری از خود نشان می‌دهند؛ در میان دیگر ساندویچ‌ پانل‌ها پایین‌تر است و با توجه به کاربری مورد نظر، محاسبه می‌شود.

ضخامت [mm]406080100120
عرض مدولار [mm]1130 (به صورت اختیاری 1000 یا 1050)
طول [mm]2000 – 15800
وزن [kg/m2]9,910,711,512,313,1
ضریب انتقال حرارت Uc [W/m2K]0,580,370,270,220,18
عایق صوتی Rw [dB]26
واکنش در برابر آتشB-s1,d0
مقاومت دیوار در برابر آتش خارجیNRO
مقاومت دیوار در برابر آتش داخلیNPDEI 15 (o<->i)EI 30 (o<->i)
محافظت در برابر خوردگیخارجی C1, C2, C3 (C4 ÷ C5) , داخلی A1 (A2 ÷ A5)
پوشش های ارگانیکSP 25, PU, AGRO, FOOD SAFE and other
ورق خارجیورق گالوانیزه با ضخامت 0,5 – 0,6 mm
ورق داخلیورق گالوانیزه با ضخامت 0,4 – 0,5 mm
هسته عایق              فوم سخت 40 کیلوگرم بر متر مکعب در چگالی کل و با سلول‌های PIR (پلی ایزوسیانورات) محصور

قیمت ساندویچ پانل کلین روم چقدر است؟

ساندویچ پانل کلین روم به صورت اختصاصی در طرح های مختلف در کارخانه پانل بارون تولید می شود. برای اطلاع دقیق از قیمت های ساندویچ پانل های کلین روم پانل بارون با شماره های کارخانه تماس بگیرید.

قیمت ساندویچ پانل گالوانیزه رنگی چقدر است؟

قیمت ساندویچ پانل گالوانیزه رنگی

ساندویچ پانل گالوانیزه رنگی در ساخت انواع سازه های مسکونی، صنعتی، تجاری و… استفاده می شود، حتی در ساخت سازه های پیش ساخته نیز کاربرد دارد. برای اطلاع از قیمت پانل گالوانیزه رنگی نیاز است که با ما تماس گرفته و از هزینه ها مطلع شوید.

قیمت ساندویچ پانل آلومینیوم چقدر است؟

ساندویچ پانل آلومینیوم با توجه به کیفیتی که دارد، دارای قیمت مناسبی است. ورق های آلومینیوم بسیار مقاوم هستند، اما لکه های آب بر روی آن ها ماندگار بوده و باعث زنگ زدن ورق می شود. اگر می خواهید هزینه کمتری برای ساخت سازه ها در نظر بگیرید، ورق آلومینیوم گزینه ی مناسبی است.

قیمت ساندویچ پانل دست دوم چقدر است؟

بدون شک قیمت انواع ساندویچ پانل دست دوم بسیار ارزان تر از پانل های نو است، اما آیا استفاده از ساندویچ پانل دست دوم برای سازه ها به صرفه است؟
با اینکه پانل های دست دوم در ابتدا هزینه ی کمی دارند، اما در آینده گرفتاری به وجود می آورند و هزینه های بیشتری بر جای می گذارند. به همین خاطر متخصصان و سازندگان در حوزه ساخت و ساخت با توجه به تجربه خود، توصیه می کنند در صورت داشتن محدودیت مالی از ساندویچ پانل های ارزان استفاده کنید، چرا که ایمن تر هستند.

از طرفی پانل بارون تولید کننده ساندویچ پانل بوده و ساندویچ پانل دست دوم ندارد. شما می توانید با شرکت پانل بارون تماس گرفته و از قیمت ساندویچ پانل های به صرفه مطلع شوید و مشاوره های لازم را در این زمینه دریافت کنید.

سوالات متداول

شروع قیمت ساندویچ پانل هر متر مربع از ؟ هزار تومان بسته به زمان ثبت سفارش و پرداخت هزینه متفاوت است.

عوامل موثر بر قیمت ساندویچ پانل، جنس ورق‌های فلزی، جنس عایق میانی، ضخامت ورق‌ها و ابعاد پانل‌ها هستند.

جهت استعلام هزینه و قیمت ساخت خانه با ساندویچ پانل با کارشناسان ما در پانل بارون در ارتباط باشید.

قیمت نصب هر مترمربع ساندویچ پانل، با توجه به ابعاد ساندویچ پانل، نوع کاربری پانل، سابقه کاری نصاب و تعداد نصابان سازه قابل تعیین است.

برای انتخاب بهترین و مناسب ترین ساندویچ پانل باید به مواردی چون نیاز کاربر، ابعاد و اندازه توجه کنید. به همین خاطر نمیتوان جواب مشخصی به این پرسش که خرید کدام ساندویچ پانل مقرون به صرفه‌تر است؟ داد.

ساندویچ پانل چیست؟ ساندویچ پانل یک مقطع پیش ساخته سه لایه ای است که ساختاری مرکب ۳ لایه ای (کامپوزیتی) دارد. کنار هم قرار گرفتن دو یا سه ماده متفاوت این ساختار مستحکم را به وجود می‌آورد که دارای ویژگی‌های ارتقا یافته‌ای است. ساندویچ پانل یکی از جدید ترین مصالح نوین ساختمانی است و جایگزین عالی برای آجر و سیمان است. یکی از بهترین و مقاوم ترین سازه ها برای پوشش سقف و دیوار، پانل ساندویچی است.

نحوه تولید آن ها به این صورت است که یک ماده عایق ضخیم و کم تراکم بین دو سطح فلزی نازک و با چگالی بالا بهم چسبانده می شوند. تولید این سازه در انواع عایق ها از جمله PUR ،PIR، پشم سنگ و EPS انجام می شود و یکی از اصلی ترین فناوری های نوین حوزه صنعت ساختمان در ایران می توان دانست. برای افرادی که به دنبال دانش بروز مهندسی هستند و همگام با تکنولوژی‌ در حوزه‌های مختلف حرکت می‌کنند پانل ساندویچی و انواع سازه‌های پیش ساخته به عنوان عامل متحول کننده صنعت ساخت و ساز مطرح است.

ساندویچ پنل سازه یک محصول دانش محور است که هم به صنعت خود و هم به حفظ محیط زیست و کاهش مصرف منابع کمک شایانی می‌کند. محصولی که در کارخانه پانل بارون و طی خط تولید مکانیزه تولید می‌شود و به شکل از پیش ساخته شده و آماده در انواع مختلف سازه ها و ساختمان ها به کار گرفته می‌شود. 

 1. عایق خوب سرما و گرما و به دنبال آن صرفه جویی در هزینه های انرژی
 2. هزینه های بسیار ناچیز نگهداری که میتوان بدون هزینه نگهداری در نظر گرفت
 3. عمر مفید طولانی
 4. امکان جابجایی سازه
 5. قابل شستشو و جذب آب بسیار ناچیز
 6. پایدار در برابر زلزله
 7. اجرای راحت سازه