پانل پیچ مخفی سقف

Hidden screw ceiling sandwich panel
ویژگی ها:

ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی نوعی از ساندویچ پانل سقفی است که در آن به دلیل مخفی ماندن پیچ ها به هنگام نصب بر روی آن ها این نام به این پانل ها تعلق گرفته است.

جنس ورق های استفاده شده در این نوع ساندویچ پانل ها به طور کلی آلوزینک یا گالوانیزه است. وجود شیار های عمودی و افقی در این پانل ها موجب شده است تا ساندویچ پانل های سقفی پیچ پنهان در برابر زلزله و لرزش مقاومت و استحکام بالاتری را نشان دهند.

  • استفاده در ساخت سقف انواع کانکس
  • استفاده در ساخت اتاق ایزوله و تمیز
  • سقف آشیانه هواپیما ها
  • پوشاندن سقف انواع شیروانی
  • استفاده در ساخت انواع سردخانه های صنعتی

این نوع پانل ها با ضخامت 55 میلیمتر تولید می شوند و عرض ثابت و مفید آن بین 1.12 تا 1.16 متر است. این پانل ها را می توان با طول 2 تا 13 متر دررنگ های متنوع تهیه و خریداری نمود.

قیمت پانل های ساندویچ سقفی پیچ پنهان با توجه به ضخامت، ابعاد پانل، لایه میانی آن، نوسانات بازار ارز و آهن تعیین می شود. شما عزیزان می توانید به جهت اطلاع از قیمت انواع ساندویچ پانل های پیچ مخفی با شماره 09150020620 در ارتباط باشید.

شرکت پانل بارون به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع ساندویچ پانل در کشور، آماده خدمت رسانی به همه متقاضیان این مصالح ساختمانی است و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده انواع ساندویچ پنل سقفی پیچ پنهان را از این شرکت دریافت کنید.

دسته بندی محصولات

مشخصات فنی
طریقه نصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

خرید ساندویچ پانل استاندارد

استاندارد ساندویچ پانل

صادرات ساندویچ پانل

صادرات ساندویچ پانل

ساخت کانکس با ساندویچ پانل

ساخت کانکس با ساندویچ پانل

ساخت سوله با ساندویچ پانل

ساخت سوله با ساندویچ پانل (ساندویچ پانل سوله)

سوالات متداول

پانل پیچ مخفی سقف یکی از مدله ای پوشش سقف است که برای زیبایی پیچ ها مخفی می شود.