پانل طرح آردواز فلزی سقف

Roof sandwich panel with metal slate design
ویژگی ها:

ساندویچ پنل سقفی طرح آردواز فلزی نوعی از پرکاربردترین انواع ساندویچ پانل سقفی است، این ساندویچ پانل ها به دلیلی دارا بودن شکل ظاهری منحصربقرد و زیبا برای پوشش سقف انواع سازه های پیش ساخته از قبیل کانکس ها، خانه های پیش ساخته، ویلاهای مجلل، تالار ها، پوشش سقف آلاچیق ها و… مورد استفاده قرار می گیرند.

در خصوص انواع ساندویچ پانل آردواز باید این نکته را گفت که این محصولات در دو طرح با کاربری منحصربفرد خود تولید و روانه بازار می شوند.

از انواع پنل آردواز می توان به دو مدل

  1. طرح تولیپس
  2. طرح آیریس

اشاره کرد. این دو طرح ورق به شکل یک رو ورق و دو رو وزق عرضه می شوند.

جنس ورق های موجود در ساندویچ پانل های آردواز فلزی از چهار نوع ورق آلومینیوم، گالوانیزه؛ استیل و آلوزینک می باشد که تمامی این ورق ها از پیش رنگ شده اند.

  • این محصول بسیار سبک می باشد.
  • مقاومت بالا در برابر زلزله
  • مقاومت بالا در برابر آتش سوزی و حریق
  • نصب آسان
  • جابجایی سریع
  • امکان انتخاب فوم عایق میانی از بین فوم ساده و طرح دار

این محصول در طول 2 تا 12 متر قابل تولید است و عرض آن تا 1 متر بلامانع است. در خصوص ضخامت ورق آردواز هم می توان آن را بین 4 تا 10 سانتی متر در نظر گرفت.

قیمت پانل های ساندویچ سقفی طرح آردواز فلزی با توجه به ضخامت، ابعاد پانل، لایه میانی آن، نوسانات بازار ارز و آهن تعیین می شود. شما عزیزان می توانید به جهت اطلاع از قیمت انواع ساندویچ پانل های آردواز فلزی با شماره 09150020620 در ارتباط باشید.

پانل بارون به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع ساندویچ پانل (دیواری، سقفی، کلین روم و سردخانه) در کشور، آماده خدمت رسانی به همه متقاضیان این مصالح ساختمانی است و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده انواع ساندویچ پنل سقفی طرح آردواز را از این کارخانه دریافت کنید.

دسته بندی محصولات

مشخصات فنی
طریقه نصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

خرید ساندویچ پانل استاندارد

استاندارد ساندویچ پانل

صادرات ساندویچ پانل

صادرات ساندویچ پانل

ساخت کانکس با ساندویچ پانل

ساخت کانکس با ساندویچ پانل

ساخت سوله با ساندویچ پانل

ساخت سوله با ساندویچ پانل (ساندویچ پانل سوله)

سوالات متداول

پانل طرح آردواز فلزی سقف یکی از مدل هایی هست که مدل آردواز را دارد.